Suszarki BEKO do małej łazienki – polecane modele

Suszarki BEKO do małej łazienki – polecane modele

Niewielkie domy czy mieszkania wymagają specjalnych rozwiązań aranżacyjnych, dzięki którym można pomieścić wszystkie niezbędne elementy wyposażenia. Jeśli dysponujesz skromną łazienką, warto sięgnąć po suszarki BEKO na Neonet.pl – stworzone z myślą o niewielkich pomieszczeniach. Bez wątpienia najlepsze są modele slim, które zajmują mało miejsca i są jednocześnie w pełni funkcjonalne. Dzięki nim suszenie prania staje się szybsze, a Ty zyskujesz dodatkowy czas na przyjemności. Koniecznie przeczytaj artykuł i poznaj polecane modele urządzeń!

Suszarki slim – idealny wybór dla każdego

Na początek trzeba wyjaśnić, czym są urządzenia slim. Jak sama nazwa sugeruje, wyróżniają się one mniejszym rozmiarem niż klasyczne warianty suszarek BEKO. Produkty z tej serii mają 46 cm głębokości, około 60 cm szerokości i 85 cm wysokości. Tak niewielkie gabaryty sprawiają, że da się je umieścić nawet w wąskich wnękach. Płytka konstrukcja wcale nie wiąże się z mniejszą pojemnością bębnów. Mają one zwykle ładowność 7-8 kg, co jest parametrem całkowicie wystarczającym dla większości rodzin. Myślisz, że Twoja łazienka i tak nie pomieści dodatkowego wyposażenia? W takim wypadku sięgnij po specjalne łączniki, które umożliwiają stworzenie słupka, czyli postawienie sprzętu suszącego na pralce.

Polecane modele urządzeń BEKO

Wszystkie suszarki BEKO na Neonet.pl są nowoczesne i wyposażone w przydatne funkcje. Które modele slim w korzystnych cenach są najczęściej polecane?

1. Suszarka BEKO DS8412GX

Kondensacyjne urządzenie wyposażone w pompę ciepła, wykorzystującą chłodzący i grzewczy element. Gwarantuje bardzo dobrą wydajność oraz niskie zużycie energii. Wariant ma wbudowane 15 programów i czujnik suszenia pozwalający na dobranie optymalnej temperatury pracy. Docenić też należy duże drzwiczki i oświetlenie bębna.

2. BEKO DF7434XRA

Ten model wyróżnia się klasą energetyczną A++ oraz idealnymi rozmiarami do niewielkiego pomieszczenia. Wśród 16 zaimplementowanych programów można znaleźć m.in. BabyProtect, który zapewnia idealne warunki do suszenia ubranek dziecięcych.

3. Suszarka DF7434RXA

Wskazany sprzęt ma czujnik wilgoci, który automatycznie kończy suszenie. Steruje się nim za pomocą intuicyjnego wyświetlacza, dzięki któremu można wybrać jeden z 16 cykli pracy. Obroty jego bębna są wykonywane w obu kierunkach, co sprawia, że odzież ma mniej zagnieceń.

Suszarka do prania ułatwia życie

Opisywane urządzenia zapewniają użytkownikom mnóstwo korzyści. Pozwalają zaoszczędzić miejsce – zbędne stają się rozkładane, metalowe suszarki. Zyskasz też sporo czasu, bo nie masz konieczności przenoszenia i rozwieszania mokrej odzieży. Tego typu sprzęty suszą naprawdę szybko – zwykle cały proces trwa 1-2 godziny, a istnieją też opcje jeszcze skracające ten czas. Ponadto zapobiegają wzrostowi poziomu wilgoci w pomieszczeniu oraz są stosunkowo tanie w eksploatacji, dzięki wysokiej klasie energetycznej. Wskazane zalety sprawiają, że artykuły te szybko stają się niezastąpione w domu. Warto je zamówić w sprawdzonym sklepie!