Produkcja rozdzielnic od podstaw

Produkcja rozdzielnic od podstaw

Chcesz zainwestować w nowoczesne skrzynki elektryczne, które obsługują większą liczbę punktów odbioru zasilania? Nie musisz kupować gotowego produktu, lepiej zlecić jego wykonanie od podstaw profesjonalistom! Zapoznaj się z poniższym tekstem i przekonaj się, dlaczego warto skorzystać z usług produkcji rozdzielnic!

Produkcja rozdzielnicy zamiast jej kupowania

Skrzynka elektryczna, która znajduje się w każdym domu, jest mniej skomplikowanym urządzeniem, niż ta służąca do obsługi całego budynku mieszkalnego czy dużej firmy. Z tego powodu tę pierwszą możesz kupić już gotową, natomiast wersję bardziej zaawansowaną lepiej zamówić bezpośrednio u producenta. Produkcja rozdzielnic od podstaw ma wiele zalet, takich jak m.in.:

  • obniżony koszt inwestycji,
  • dopasowanie specyfikacji infrastruktury do potrzeb obiektu,
  • optymalizacja efektywności,
  • zgodność produktu z aktualnymi normami.

W trakcie ustaleń wstępnych możesz też zlecić wykonawcy zaprojektowanie rozdzielnicy w sposób modularny, przez co umożliwi Ci rozbudowę infrastruktury w przyszłości bez konieczności inwestycji w nową skrzynkę. 

Produkcja rozdzielnicy elektrycznej

Zamówienie rozdzielnicy bezpośrednio u producenta pozwoli Ci zaoszczędzić na kosztach materiałów, które zostaną wykorzystane w projekcie, a także dopasować go do konkretnego obiektu mieszkalnego czy komercyjnego. Produkcja takich urządzeń jest zadaniem wieloetapowym i skomplikowanym, które rozpoczyna się od opracowania całościowego projektu i dopasowaniu go zarówno do Twoich potrzeb, jak i obowiązujących norm i przepisów. Specjaliści określają też ilość i rodzaj komponentów, jakie znajda się w nowej infrastrukturze.

Istotnym elementem projektu rozdzielnicy elektrycznej jest przygotowanie obudowy na nią. Producenci mają przeważnie swoich zaufanych dostawców, którzy oferują im dobre ceny za zakup blach stalowych. Po zakończeniu budowy i jeszcze przed jej montażem u zleceniodawcy przystępuje się do testów jakości i bezpieczeństwa i ewentualnej eliminacji błędów. 

Jak znaleźć wykonawcę do produkcji rozdzielnic?

Jeśli przekonałeś się, że produkcja rozdzielnic od podstaw jest opłacalna, czas znaleźć dobrego wykonawcę! W trakcie przeglądania oferty konkretnych producentów sprawdź certyfikaty, jakie posiadają, a także ich dotychczasowe realizacje. Dowiedz się również, skąd pozyskują swoje materiały i jak wygląda ich park maszynowy.